EVENTY

Organizujemy Eventy dla Firm oraz dla Instytucji Administracji Publicznej.
W naszej ofercie znajdą Państwo takie wydarzenia jak:
Imprezy Integracyjne – jest to bardzo istotny element dla Pracodawcy, wpływa bezpośrednio na odbiór jego przez pracowników jak i zespala cały zespół przez co ogólne zadowolenie i wyniki pracy wzrastają.
Szkolenia – posiadamy kontakty z fachowcami z wielu branż biznesu, przez co jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenia dla naszych klientów lub ich pracowników podczas wyjazdu integracyjnego.
Pikniki – są eventem dla integracji całych rodzin w zakładach pracy, organizowane na świeżym powietrzu zachęcają do aktywnego spędzania czasu i odpoczynku.
Gale – organizacja tego typu wydarzenia powinna wywrzeć ogromne wrażenie na jego uczestnikach. Do tego typu eventu wcześniej przygotowany jest scenariusz, który dokładnie jest omawiany z Klientem i dopasowywany do jego potrzeb i wizji.
Imprezy Tematyczne – to wydarzenie przenoszące uczestników w inny czas i miejsce. Wykazujemy wysoką staranność o szczegóły żeby tego typu event na długo pozostał w pamięci jego uczestników.
Otwarcia – otwarcie lub przeniesienie firmy to świetna okazja na zorganizowanie eventu z tej okazji dla nowych jak i obecnych klientów. Pomaga to w budowaniu silnego wizerunku firmy.
Konferencje – przeprowadzenie konferencji wymaga zgrania kilku czynników, nasz zespół posiada odpowiednią wiedzę to organizacji tego typu przedsięwzięć.

Serdecznie zapraszamy do współpracy